O společnosti JASS

Akciová společnost sídlí nedaleko Hradce Králové ve Dvoře Králové nad Labem, kde zkušený tým pracovníků vyvíjí, projektuje a vyrábí jeřábové technologie. Název JASS je zkratkou „Jeřáby a skladovací systémy“ a dokonale vystihuje zaměření společnosti na výrobu především mostových jeřábů, jeřábových drah a automatizovaných skladů hutního materiálu.

Související montážní a servisní činnost je realizovaná po celém území České republiky. V roce 1999 byla zahájena spolupráce s firmou SWF Krantechnik GmbH Mannheim (SRN), která naší společnosti dodává jeřábové komponenty a kladkostroje. Dlouhodobá spolupráce obou firem je zárukou vysoké užitné hodnoty výrobků a zodpovědného partnerství do budoucna. Akciová společnost je držitelem několika certifikátů a osvědčení souvisejících i s nařízením Evropského parlamentu a rady EU, které potvrzují systém managementu kvality.

Provozní spolehlivost a komfort obsluhy zajišťují instalované komponenty a kladkostroje od firmy SWF Krantechnik GmbH Mannheim (SRN), kladkostroje od firmy LIFTKET Hoffmann Fördertechnik GmbH Wurzen (SRN) a otočné jeřáby od firmy VETTER Krantechnik GmbH Siegen (SRN).

Informace pro akcionáře

Aktuálně zde nejsou informace ke zveřejnění. (aktualizace 16. 2. 2021)