Stále hledáme nové kolegy do týmu:

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • opravy a servis jeřábů a kladkostrojů
  • servis pouze výrobků naší firmy s kompletní dokumentací
  • práce po celém území ČR
  • profesionálně vybavená servisní vozidla
  • bezpečná montáž a servis pomocí plošin

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • časovou flexibilitu

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ

  • zajištěné kvalitní ubytování po celou dobu montáží a servisů
  • možnost parkování v areálu po dobu montáže

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem (SOU)
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6
  • řidičský průkaz skupiny B

Pro obě pozice nabízíme:

  • zaškolení a práce pod vedením zkušených zaměstnanců, po zaškolení samostatná činnost
  • odpovídající vysoké platové ohodnocení, platový růst
  • možnost zvyšování odborné kvalifikace
  • zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené
  • zajištěné stravování
  • možnost uplatnění tvůrčí práce
  • dobrý pracovní kolektiv

Aktualizováno 17. 10. 2022

V případě zájmu nás kontaktujte: email: jass@jass.cz, tel.: 603 482 815 p. Petera